Kde nás najdete | Ubytování Jižní Čechy, Penzion Jižní Čechy

Směr od Prahy

Po dálnici na Strakonice, na velké křižovatce Lety (doleva Tábor, rovně Písek) se dáte doprava směr Rožmitál pod Tremšínem, cca po 3 km v obci Mirovice doleva směr Blatná (je to přes železniční přejezd), pořád směr Blatná, v obci Myštice hned za vstupní cedulí obce doleva – vypadá to jako cesta do statku, před bránou statku doprava po úzké asfaltce, která u velké bílé vilky skončí, tam rovně přes můstek do lesa (to už je lesní cesta) a ta Vás zavede přímo do dvora mlýna. V tomto místě už mají všichni pocit, že jedou špatně, že ta cesta vede jen do lesa – tak klidně pokračujte a už musíte dojet do mlýna.

Směr od Prahy

 

Směr od Plzně

Jedete směr Písek, ve městě Blatná doleva směr Mirovice (Praha), po pravé straně zůstane supermarket Penny, stále směr Mirovice (Praha). V obci Myštice přejedete hráz rybníka, za hrází na křižovatce se zrcadlem doprava nahoru (po pravé straně bude hospoda u Labutě) a těsně před konečnou cedulí obce doprava jakoby do statku a před bránou statku doprava o úzké asfaltce, která u velké bílé vilky skončí, tam rovně přes můstek do lesa (to už je lesní cesta) a ta Vás zavede přímo do dvora mlýna. V tomto místě už mají všichni pocit, že jedou špatně, že ta cesta vede jen do lesa – tak klidně pokračujte a už musíte dojet do mlýna.

Směr od Plzně

 

V Myšticích je možné se orientovat již podle cedulí penzion. Pokud byste přece jen nevěděli kudy: zavolejte na telefon 603 706 772.

Penzion Mln Kostřata | Ubytování Jižní Čechy, Penzion Jižní Čechy

Penzion Mln Kostřata | Ubytování Jižní Čechy, Penzion Jižní Čechy

Jana Velvarská
e-mail: mlyn.kostrata@centrum.cz

+420 603 706 772

Prácheňsko